Zarejestruj
Dziś jest: Niedziela 25 lutego 2018r. Imieniny: Wiktora, Cezarego

Strzegom
Dodanie dnia: 06-08-2017, 15:15
Chopin i Jego Muzy czyli niezwykły koncert w Karmelu. Mamy bilety do rozdania
Komentarze: ( 1 )
Autor artykułu: Strzegomiak.plAutor zdjęcia: Strzegomiak.pl

27 sierpnia br. o godz. 19. 30 w Centrum Aktywności Społecznej Karmel w Strzegomiu wystawiony zostanie niezwykły spektakl plenerowy na dziedzińcu „Chopin i Jego Muzy”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety.

Dla strzegomskiej publiczności wystąpią: Liza Wesołowska (sopran), Tomasz Maleszewski (tenor), Magdalena Jaszczak (fortepian) oraz Małgorzata Flak, Agnieszka Zborowska, Tomasz Nowakowski, Jędrzej Pasalski (tancerze).  

Podczas nastrojowego, przepełnionego polskością wieczoru zabrzmią przepiękne pieśni naszego wybitnego kompozytora i pianisty, które od pokoleń nucone są w wielu polskich domach. Koncert uświetnią choreografie chopinowskich walców, mazurków, nokturnów, polonezów. Tancerze występują w pięknych, epokowych strojach. Soliści tego wydarzenia to uznani polscy artyści śpiewacy, z powodzeniem odnoszący sukcesy artystyczne na arenie międzynarodowej. Całości dopełni piękny strzegomski zakątek, wśród śpiewu ptaków i w otoczeniu kwiatów. Dajmy się ponieść magii muzyki Fryderyka Chopina! – zachęcają organizatorzy koncertu.

Bilety w cenie 30 zł można kupić online na: http://scenakamienica.pl/.../chopin-i-jego-muzy-koncert-wyja.../

Konkurs!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety do wygrania. Aby je otrzymać, wystarczy do przyszłego poniedziałku (14.08.2017) do godz. 08.00 wysłać maila z hasłem „Kulturalny Strzegomiak – Chopin i Jego Muzy” oraz wymienić co najmniej trzech artystów, którzy wystąpią przed strzegomską publicznością.

E-maile  należy wysłać na adres konkurs.strzegomiak@wp.pl. W tytule koniecznie należy wpisać hasło: „Kulturalny Strzegomiak – Chopin i Jego Muzy”, a  w treści odpowiedź.

Należy też koniecznie podać swoje dane: imię, nazwisko i swój numer telefonu oraz miejscowość.

Zwycięzców wylosujemy! Wyniki konkursu tradycyjnie podamy na naszym portalu Strzegomiak.pl. Bilety będą do odbioru przed koncertem.Galeria
Komentarze
Biskup
2017-08-06 21-25-58

Wpierw niech carmel tak zrobi, by im sie nocami nie włączał alarm i nie budził okolicznych mieszlańców

33 11

1       Następna


Dodaj komentarz

Imię:
Adres e-mail:
Przepisz kod ( 69633 ): Pozostalo znakow:
Treść:


Zobacz więcej artykułów

Felietonem po łapkach
Równość i godność według wybrańców narodu
Nie żebym miała coś przeciwko posłom i senatorom, bo nie mnie oceniać postępy realizacji wielkich wizji Polski zawartych w programach wyborczych. Ale jak słyszę o tym, co to oni nie robią by wszystkim żyło się lepiej, to nóż mi się w ograbionej kieszeni otwiera.  Co miesiąc fiskus prz...   Czytaj dalej
Zobacz więcej wpisów

Sonda - zagłosuj!
Czy radny może zrezygnować z mandatu wbrew woli wyborców?
1. Tak
2. Nie
3. Nie mam zdania
Zobacz wyniki sondy
 
Komentarze
Najczęściej czytane
Dziś Tydzień Miesiąc

  • Strona główna   |   Strzegom   |   Powiat   |   Regulamin   |   Redakcja   |   Ważne telefony   |    Kontakt