Zarejestruj
Dziś jest: Środa 21 lutego 2018r. Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta

Strzegom
Dodanie dnia: 10-08-2017, 15:54
Czytelniczka: Wandale zdemolowali plac zabaw przy ul. Paderewskiego
Komentarze: ( 28 )
Autor artykułu: Strzegomiak.plAutor zdjęcia: Strzegomiak.pl

- Wandale zniszczyli deski  placu zabaw Maja koło Strzegomskiego Centrum Kultury. Obecnie jest on niebezpieczny dla dzieci, a ponadto i w piaskownicy zawsze są psie odchody, więc piach nadaje się do wymiany. Uważam, że obiekt powinien być zamykany na noc.  Proszę o pomoc w tej sprawie – napisała do nasz Czytelniczka Joanna na początku sierpnia br. Czy plac zostanie naprawiony, a sprawcy poniosą karę?

Niestety nikt z mieszkańców dotychczas nie zgłosił sprawy na policję, więc nie wszczęto postępowania w tej sprawie i wandale pozostają bezkarni. Natomiast w odpowiedzi z Urzędu Miejskiego w Strzegomiu otrzymaliśmy zapewnienie, że zniszczone elementy zostaną naprawione, ale obiekt zamykany na noc nie będzie.  

- Po przeprowadzonej kontroli placu zabaw znajdującego się przy ul. Paderewskiego (koło SCK) stwierdzono ubytki belek oraz kilka z nich uległo zbutwieniu. Belki te znajdują się na trapie urządzenia wielozabawowego ze zjeżdżalnią. Nowe belki zostaną założone z chwilą ich przesłania przez firmę stolarską. Piasek został wymieniony w maju br. i jest kontrolowany przez Sanepid w Świdnicy. W godzinach wieczornych i nocnych policja dokonuje w ramach patroli kontroli placów zabaw – czytamy w odpowiedzi.
 Komentarze
Olo
2017-08-10 20-11-07

Ale co może dziś policja?Nic,łepki bojące się w wielu przypadkach taty łobuza który ma jakąś funkcje w mieście.Jak nie cierpię PISu,tak proszę,ZIOBRO ZRÓB Z TYM PORZĄDEK i daj włądzę policji,niech w końcu ma prawo pały użyć,obciąć kaptur i na kopach do domu odprowadzić.

29 54

BOHDAN
2017-08-10 19-06-21

Szanowny Pewny, a kiedy ostatnio widziałeś w Strzegomiu policjanta w patrolu pieszym? Ja osobiście nie pamiętam takiego zdarzenia w ostatnim czasie? Dlatego w latach 90-tych tworzono w Polsce straże miejskie, aby policjanci nie rzucali się w oczy jak ich przemianowano z milicjantów na policjantów i tak zostało do dnia dzisiejszego.Tyko, że w Strzegomiu zlikwidowano SM, a układ został ten sam.

57 43

Pewny
2017-08-10 18-13-45

Rozumiem ze ulica jest w remoncie ale to nie znaczy ze policja nie może się przejść przez Paderewskiego,ale po co!

36 53

Poprzednia    1     2    


Dodaj komentarz

Imię:
Adres e-mail:
Przepisz kod ( 94591 ): Pozostalo znakow:
Treść:


Zobacz więcej artykułów

Felietonem po łapkach
Równość i godność według wybrańców narodu
Nie żebym miała coś przeciwko posłom i senatorom, bo nie mnie oceniać postępy realizacji wielkich wizji Polski zawartych w programach wyborczych. Ale jak słyszę o tym, co to oni nie robią by wszystkim żyło się lepiej, to nóż mi się w ograbionej kieszeni otwiera.  Co miesiąc fiskus prz...   Czytaj dalej
Zobacz więcej wpisów

Sonda - zagłosuj!
Czy radny może zrezygnować z mandatu wbrew woli wyborców?
1. Tak
2. Nie
3. Nie mam zdania
Zobacz wyniki sondy
 
Komentarze
Najczęściej czytane
Dziś Tydzień Miesiąc

  • Strona główna   |   Strzegom   |   Powiat   |   Regulamin   |   Redakcja   |   Ważne telefony   |    Kontakt