Zarejestruj
Dziś jest: Sobota 21 kwietnia 2018r. Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

Strzegom
Dodanie dnia: 16-08-2017, 15:12
Koncert Chopin i Jego Muzy. Bilety rozdane
Komentarze: ( 0 )
Autor artykułu: Strzegomiak.plAutor zdjęcia: SCK

Aleksandra Kus i Janusz Talar – to zwycięzcy dwóch podwójnych biletów na niezwykły spektakl plenerowy na dziedzińcu „Chopin i Jego Muzy”. Koncert odbędzie się 27 sierpnia br. o godz. 19. 30 w Centrum Aktywności Społecznej Karmel w Strzegomiu.

Jak już informowaliśmy, dla strzegomskiej publiczności wystąpią: Liza Wesołowska (sopran), Tomasz Maleszewski (tenor), Magdalena Jaszczak (fortepian) oraz Małgorzata Flak, Agnieszka Zborowska, Tomasz Nowakowski, Jędrzej Pasalski (tancerze).  

Podczas nastrojowego, przepełnionego polskością wieczoru zabrzmią przepiękne pieśni naszego wybitnego kompozytora i pianisty, które od pokoleń nucone są w wielu polskich domach. Koncert uświetnią choreografie chopinowskich walców, mazurków, nokturnów, polonezów. Tancerze występują w pięknych, epokowych strojach. Soliści tego wydarzenia to uznani polscy artyści śpiewacy, z powodzeniem odnoszący sukcesy artystyczne na arenie międzynarodowej. Całości dopełni piękny strzegomski zakątek, wśród śpiewu ptaków i w otoczeniu kwiatów. Dajmy się ponieść magii muzyki Fryderyka Chopina! – zachęcają organizatorzy koncertu.

Bilety w cenie 30 zł można kupić online na: http://scenakamienica.pl/.../chopin-i-jego-muzy-koncert-wyja.../

 Galeria
Komentarze
1       Następna


Dodaj komentarz

Imię:
Adres e-mail:
Przepisz kod ( 24698 ): Pozostalo znakow:
Treść:


Zobacz więcej artykułów

Felietonem po łapkach
Równość i godność według wybrańców narodu
Nie żebym miała coś przeciwko posłom i senatorom, bo nie mnie oceniać postępy realizacji wielkich wizji Polski zawartych w programach wyborczych. Ale jak słyszę o tym, co to oni nie robią by wszystkim żyło się lepiej, to nóż mi się w ograbionej kieszeni otwiera.  Co miesiąc fiskus prz...   Czytaj dalej
Zobacz więcej wpisów

Sonda - zagłosuj!
Czy radny może zrezygnować z mandatu wbrew woli wyborców?
1. Tak
2. Nie
3. Nie mam zdania
Zobacz wyniki sondy
 
Komentarze
Najczęściej czytane
Dziś Tydzień Miesiąc

  • Strona główna   |   Strzegom   |   Powiat   |   Regulamin   |   Redakcja   |   Ważne telefony   |    Kontakt