Zarejestruj
Dziś jest: Piątek 23 lutego 2018r. Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

Redakcja


Strzegomiak.pl to portal, na którym znajdziecie Państwo aktualne informacje na temat Waszego miasta i okolic oraz działań i życia Mieszkańców, również okolicznych miejscowości. Chcemy codziennie informować Państwa o tym co się dzieje, relacjonować najważniejsze wydarzenia i walczyć o Państwa prawa.

Informacje zawarte na naszym portalu Strzegomiak.pl są efektem pracy naszych dziennikarzy i pracowników, ale również wielu osób tworzących strzegomską politykę, kulturę, sport i edukację.

Wszystkim, którzy z nami współpracują, serdecznie dziękujemy.

Wszelką korespondencję do redakcji i wydawcy prosimy kierować  na adres e-mail: redakcja@strzegomiak.pl lub/i na:

Strzegomiak.pl
ul. Sygietyńskiego 3/34
58-506 Jelenia Góra
tel. 695 200 640Temat minionego tygodnia
Młoda kobieta spadła z urwiska
Do nietypowego zdarzenia wyjechali w ostatnich dniach strzegomscy strażacy. – Zadysponowano nas do poszkodowanej młodej kobiety, która spadła ze skarpy strzegomskiego kamieniołomu nr 18 – informują strażacy z OSP KSRG Strzegom. Do zdarzenia doszło w środę (09.08) około godz. 22...   Czytaj dalej
Humor

Przychodzi mężczyzna z gadającym kotem do łowcy talentów. Żeby zademonstrować  zdolności kota zadaje mu pytanie: - Jak się nazywa drobny węgiel? Kot odpowiada: - Miał!!! Następnie mężczyzna pyta: - Jaka jest forma czasu przeszłego czasownika "mieć" w trzeciej osobie rodzaju męskiego? Kot znowu odpowiada: - Miał!!! Łowca talentów wyrzuca mężczyznę i kota na ulicę. Kot wstaje, otrzepuje się i mówi: - Może ja, kurczę, mówiłem niewyraźnie?

Zobacz więcej dowcipów

Pogoda Strzegom z serwisu
 
Komentarze

  • Strona główna   |   Strzegom   |   Powiat   |   Regulamin   |   Redakcja   |   Ważne telefony   |    Kontakt